IŞIKLARI KAPAT

Bein Sport Haber

Kanal Türü: Spor
Tweet this! Tweet this! Tweet this!

BEİN SPORT HABER YAYINA HAZIR

            Türkiye'de spor denilince akla ilk gelen spor platformlarından Digitürk "Halkayı Genişletiyoruz" sloganı ile verdiği hizmetlerinde gerçekten de halkayı genişletmeye devam ederek spor kanallarına alternatif yepyeni bir kanal açmaya başladı. Bein Sport Haber adıyla yayın hayatına başlayan kanalı üzerinden oldukça farklı yenilikler, içerikler ve etkili spor programlarıyla futboldan basketbola, tenisten voleybola ve motorlu sporlara kadar yaygın olan sporlar üzerine dolu dolu bir haber kanalı yayını yapıyor. Ünlü yorumcu ve sunucu kadrosundan oluşan bu kanalda birçok farklı nitelikleriyle program bültenlerine yer verilmeye devam edilmektedir.

HER HAFTA BİR ŞİFRESİZ MAÇ YAYINI

            Bein Sport Haber bir ilke daha imza atarak sadece Digitürk üyelerinin değil bunun yanında Türksat 4A kullanıcılarının da kanalı seyretmesine imkan tanıyor. Bu anlamda güncel olarak Bein Sport Haber canlı yayın frekans bilgileri şöyle:

Türksat 4A frekans bilgileri:
12379 frekans
Sembol oranı: 30000
Fec: 3/4
Yatay

            Digitürk paketine üye olmayan seyircilerinin de futbol, basketbol, voleybol, tenis gibi önde gelen karşılaşmaları ve önemli mücadeleleri seyretme fırsatı bulabilmesi adına her hafta çok önemli bir karşılaşmayı şifresiz olarak yani ücretsiz bir biçimde seyircileri ile buluşturacak. Bu anlamda da vereceği etkin hizmetleri dolayısıyla öne çıkan yayınlarıyla dikkatleri üzerine çekerek spor yayıncılığı anlamında bir ilke daha imza atmış görünüyor.

HD YAYINI DA HAZIR

            Bein Sport Haber hd görüntü kalitesinde seyredilebilmek için de bir süre çalışmalarını ve alt yapısını yoğunlaştırmıştı. Sonunda aynı frekans üzerinden hd destekli televizyonlar üzerinden kesintisiz olarak spor haberleri ve maç yayınları yapmaya devam ederek en etkili öne çıkan çalışmalarıyla hizmetler vermektedir. Bununla beraber spor dünyasının öne çıkan mücadeleleri ve tartışmalı pozisyonlarını usta yorumcuları ile birlikte masaya yatırarak Türk spor yayıncılığında yeni gelişmeleri ortaya koymaktadır. İşte bütün bu ortaya koyduğu gelişmeleriyle de habercilik anlamında daima en kaliteli hizmet verebilme adına çalışmalarına etkin bir şekilde devam ederek bu yönden öne çıkan unsurlarıyla hizmetler sunmaktadır. Sunduğu bütün bu hizmetleri ile de daima yüksek çözünürlüklü, seyir zevki veren yayınlar ortaya koymaya devam etmektedir.