Beyaz Tv

Kanal Türü: Genel
Tweet this! Tweet this! Tweet this!

Beyaz Tv


            2010 yılında Osman Gökçek tarafından kurulan Beyaz Tv'nin haber koordinatörlüğünü Murat Erçin yapmakta. Kanal da bir çok program kuşağı bulunmakta. Haber kuşağından sonra yayınladığı filmlerle diğer ana akım televizyon kanallarından farklılık yaratmakta. Akşam kuşağında yer alan yabancı filmler günümüz filmlerinin gösterimi yapıldığı gibi kült olmuş filmlerde gösterilmekte. Yayınladığı programlara göz atacak olursak:

Siyasi Yayın Programları

Dinamit: Latif Şimşek'in yönetiminde ki program her cuma saat 23:00'da yayınlanmakta.

Ortak Akıl: Gazeteci yazar Hüseyin Gülercenin ve Türker Akıncı'nın birlikte olduğu bu program her pazar 10:00'da ekranlara gelmekte. Programda gündem başlıkları ve son zamanlarda yaşanan önemli gelişmeler tartışılmakta.

Sürmanşet: Her gece 23:40 da yayınlanan programın sunucusu Ferda Yıldırım konuklarıyla birlikte gündemin başlıklarını yorumlamakta.

Ne Var Ne Yok: Türker Akıncı'nın hazırlayıp sunduğu diğer bir program olan Ne Var Ne Yok'un konularını tarih, güncel, sin ve siyaset oluşturmakta.

Haber Programları

            Beyaz Ana Haber: Ferda Yıldırımın sunduğu ana haber kuşağını hafta içi her gün 18:30 da izleyebilirsiniz.

            Hafta Sonu Ana Haber: Buse Yıldırım'ın sunduğu hafta sonu ana haber kuşağı 18:30 da cumartesi ve pazar sizlerle.

            Uyan Türkiyem: Haftasonlarınıza neşeli bir şekilde başlamanıza sebep olacak neşeli ve güler yüzlü sunucu Tahir Sarıkaya 08:00 de başlayan hafta sonu sabah haberleriyle sizlerle.

            Ömer Varol'a Beyaz Gazete: Öğlen kuşağını da habersiz bırakmayan kanal öğlen haberleri için 13:15 de yayınlanan Ömer Varol'a Beyaz Gazete adlı haber kuşağı ile sizlerle.

Magazin programları

            Söylemezsem olmaz: Magazin programlarını da eksik etmeyen kanal hafta içi her gün 08:30 da yayınlanan Ece Erken, Bircan İpek, İlkay Buharalı ve Ali Eyüpoğlu ile magazin gündeminin nabzını tutmakta.

            Beyaz Futbol: Sunuculuğunu Ertem Şenerin yaptığı program haftanın nefes kesen maç özetleri, tartışmalı pozisyonları ve teknik direktörler ile oyuncuların futbolumuzun önemli isimlerinin katılımıyla her cumartesi ve pazar 23:00 de sizlerle.

            Derin Futbol: Sunuculuğunu Ertem Şener'in üstlendiği bu programda da futbolun perde arkasında yaşananlarını ve kimsenin konuşmaya cesaret edemediği konuları masaya yatırıyor.

Yaşam Programları

            Uzat Elini: Her cumartesi 12:30 da yayınlanan programın sloganı "Haydi! Sende karanlığa bir ışık yak" la hayatımıza girdi ve ihtiyaç sahiplerini ayırım yapmaksızın yardım elini uzatıyor.
Zaman Bülteni: Sempatik sunucu Begüm Bağca'nın sunduğu programda o hafta tarihte gerçekleşen olaylar anlatılmakta. 

Sağlık Programları

            Prof. Dr. Kadir Pabuccu ile Kadın Sağlığı: Kadın hastalıkları ve kadın sağlığına dair her şeyin bulunduğu bu program da her cumartesi 11:00 de yayınlanmakta.

            İyi ki Varsın: Esra Harmanda ve Serkan Aydın'ın sunduğu programda sağlık yaşama dair bütün bilgiler işlenmekte. Sağlıkla ilgili bütün sorularınızı yanıtlayacak uzmanları konuk eden ikilinin programı hafta içi her gün 07:45 de sizlerle.

Aktüel Programlar

            Hayatta Her Şey Var: Başarılı sunucu Nur Viral'ın sunduğu program hafta içi her gün 11:00 de sizlerle. haftanın her günü için ayrı bir konusu olan programda pazartesi günleri burçlar yorumlanıyor; salı günleri sağlığımızla ilgili uzman doktorlar sorularınızı yanıtlıyor; çarşamba günleri psikoloji günü olarak belirlenmiş, perşembeyi evliliklere ayıran sunucu, cuma günlerini ise ilahiyat konularına ayırmış.

            Yok Artık: Cumartesi günleri 12:00 de yayınlanan program da en ilginç bilimsel gelişmeler, tarihin en gizemli olayları ve ilgi çekici keşiflerin paylaşıldığı bir platform olmuş durumda.

Eğlence Programları

            Sinema: Her gece bir birinden farklı yabancı sinemaların yayınlandığı bu kuşak diğer televizyon kanallarından Beyaz Tv'yi ayıran en önemli özellik.

Diziler

            Kobra Takibi: Alman yapımı olan bu dizide başrol oyuncularından birinin Türk olması ve bu iki polisin Almanya'nın en işlek otobanında azılı suçlara karşı gösterdiği başarılar işlenmekte.
Kurtlar Vadisi: Türk televizyonlarında kült olmuş bu dizinin eski bölümleri tekrar sizlerle.

Dini Programlar

            Kur'an-ı Kerim ve Cüz: Ramazan dolayısıyla yayınlanan program her sabah 05:30 da sizlerle

            Huzur-u Sahur: İlahiyatçı yazar Ahmet Özkarataşoğlu'nun sunduğu program sahur sevincini birlikte yaşamanın verdiği neşeyle ve sohbetleriyle sizlerle.

Gezi Programları

            Mert Savaş'la Cennet Köşeler: Türkiye'nin bütün cennet köşelerini bu programda bulabilirsiniz. Hem ülkemizde ki güzellikleri gösteren hem de dünyaya mal olmuş Türk mutfağının en yöresel tatlarıyla sizleri buluşturan program hafta içi hergün 14:30 da sizlerle.

Yemek Programları

            Gürkan Şef ile Mangal Keyfi: Türk halkının vazgeçilmezi olan mangal keyfi artık Gürkan Şef ile daha eğlenceli. Her pazar 13:00 de yayınlanan program mangal başında yapılan yarışma ile sizleri bekliyor.

            Nerede Ne Yesek: Gizem Özdilli'nin sunduğu programa ünlü şefler konuk olarak birbirinden lezzetli tariflerini sizlerle paylaşıyor. Her cumartesi 13:30 da yayınlanan program sizlere Türk  ve Dünya mutfaklarından örnekler sunuyor.

            Birbirinden kaliteli programlarıyla seyredenlerini kendine bağlayan Beyaz Tv'yi sitemizden HD kaliteyle canlı izleyebilirsiniz. Artık programınızın saatinde televizyonlarınızın başında olmanıza gerek yok! Sitemizden istediğiniz her yerde canlı olarak programımızı izleyebilirsiniz. Sitemizden Beyaz Tv'yi izlerken yayının kesilmesi ya da donması gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Sizlerin yayın akışını keyifle takip edebilmeniz için sitemiz her şeyi düşünmüştür.