IŞIKLARI KAPAT

Düğün Tv

Kanal Türü: Müzik
Tweet this! Tweet this! Tweet this!

DÜĞÜN TV

Düğün TV’nin frekans bilgilerinden bahsetmek gerekirse, Türksat 3A uydusundan yayın yapmaktadır. Kanalın Frekansı 12526, Polarizasyon: V – Dikey, Kapsama: SR: 30000 FEC: 5/6 olarak belirlenmiştir.

Kanal 2004 yılında yayın hayatına başlamıştır. Almanya’dan yayın yapan kanalın izleyici oranı oldukça fazladır. Almanya’da yaşayan vatandaşlarımızın düğünlerini ekranlara taşıyarak, Türkiye’deki eş, dost ve akrabalarına ulaştırma görevini üstlenmiştir. Kanalın izlenmesi sadece uydu ile olmamaktadır. İnternet ortamında da kanalın yayını kesintisiz olarak izlenmektedir. Kanal canlı bağlantılarda yapmaktadır. Almanya’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızın her zaman yanında olan kanal, onların birlik ve beraberliklerinde sağlamaktadır. Kanalın sahibi Güler Balaban’dır. Güler Balaban, kanalın üstlendiği görevleri övünerek anlatmaktadır.  Yurt dışında yaşayan gurbetçilerin yaşadığı zorlukların bilincinde olduklarını ve onlara her zaman destek vereceklerini vurgulamaktadır. Düğün TV’nin bir ara yayını durdurulmuştur. Kanalın yayın akışı yurt dışında yapılan düğünlerin yayınlanması şeklindedir.

Düğün, bir ailenin en mutlu olduğu olayı sevdikleriyle paylaşmasıdır.  Bu sünnet, nişan, kına, nikah, ya da düğün olabilir. Bu anlarda insan sevdiklerini yanında ister. Yaşanılan hayat şartları neticesiyle yanında olamayan ailelerin bu mutlu günü izlemeleri de düğün sahiplerine yetebilmektedir. İşte tam bu noktada Düğün TV, devreye girmektedir.  Kanal tarafından ücretsiz yapılan çekimler ekranlara getirilerek bu önemli günde yanında olamayan akrabaların ve sevdiklerin yaşanılan özel günü paylaşmaları sağlanmaktadır. Sizlerde özel günlerinizin çekimlerini yayınlatmak isterseniz kanalın iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.