IŞIKLARI KAPAT

TLC Tv

Kanal Türü: Genel
Tweet this! Tweet this! Tweet this!

TLC Tv

TLC Tv Discovery Communications’a ait, kablo tv ve uydu üzerinden yayın yapan Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir televizyon kanalıdır. Discovery Communications’un CNBC-e yerine açtığı, kurgu, yaşam tarzı ve reality şovların yayınlandığı bir televizyon kanalıdır.

 

6 Kasım 2015 yılında Türkiye’de şifresiz bir şekilde yayın hayatına başlayan kanalda yayınlar SD ve HD olarak verilmektedir. Kanalın yayın dili Türkçe ve İngilizcedir. Türkçe dublaj içermeyen programlarda yayınlarda alt yazılara yer verilir.

 

İlgiyle izlenen bir çok farklı formatın yayınlandığı kanalda orijinal içerikli reality şovlar, temizlik programları, emlak ve dekorasyon programları, belgeseller, komedi programları yer almaktadır. Türkiye’de oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olan kanalın programları severek takip edilmektedir.  

 

TLC Tv’nin en beğenilen programları arasında Temizlik Bağımlıları, Ağır Yaşamlar, Emlak Avcıları, Benim Tuhaf Alışkanlığım, İhtişamlı Düğünüm, Kalabalık Aile, Pastacılar Kralı, Genç Devler gibi yapımlar yer alıyor. Ayrıca kanal belgesel ve dizileri de izleyicilerin beğenisine sunuyor.

 

Ağır Yaşamlar; TLC Tv’nin en popüler programlarından olan ağır yaşamlarda, obez insanların yaşantıları, hikayeleri, kilo verme serüvenleri, Dr. Nowzaradan’ın müdaheleleri ve tavsiyeleri izliyecilerle buluşuyor.

 

Temizlik Bağımlıları; hastalık derecesinde temizliğe önem verenler ile kir ve toz içerisinde yüzen ev sahiplerini buluşturan program. Evlerin ihtiyaç duyduğu derin temizlik için zamana karşı yarışılıyor.

 

Benim Tuhaf Alışkanlığım; son derece tuhaf alışkanlıkları olan insanların hayatlarını, şaşırtıcı ve ilginç hikayelerini ekranlara getiriyor.

 

Kalabalık Aile; beşiz kızlarıyla birlikte altı çocuğu olan bir ailenin günlük hayatı zorluklarıyla sevimli bir şekilde ekrana geliyor.

 

Gün içinde farklı konseptte birbirinden kaliteli bir çok programıyla TLC Tv Türk televizyon izleyicilerinin isteklerini fazlasıyla karşılıyor.

 

Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan kanalın frekans bilgileri şu şekildedir;

 

Frekans: 12015 Sembol: 27500 Polarizasyon: H (Yatay) FEC: 5/6

Kanal ayrıca, Digiturk, Tivibu, D-Smart, Kablo Tv, Turkcell Tv+ gibi diğer televizyon platformlarında da yer alır.

 

İletişim Bilgileri

E-posta: [email protected]

Telefon: 0212 366 2000

Faks: 0212 366 20 49

Adres: Nispetiye Mh. Adnan Saygun Cad. Akmerkez B3 Blok Kat 11

 

Sitemizden TLC Tv kanalını kesintisiz canlı olarak izleyebilirsiniz.