IŞIKLARI KAPAT

Tv Em

Kanal Türü: Genel
Tweet this! Tweet this! Tweet this!

TVEM
TVEM 2012 tarihinde Tek Art Holding tarafından kurulmuş ulusal yayın yapan bir TV kanalıdır. TV Em kanalının açılımı ise Televizyon Egemenlik Milletindir. Kanal yayınlarını İstanbul merkezli olarak yapmaktadır. Kanal özellikle yaptığı programlarla çok sevilen ve izlenen bir kanal olma özelliği taşıyor. Aynı zamanda TV Em kanalı haber programlarında da oldukça iddialıdır. Aynı zamanda kanal eski Amerikan dizi ve filmlerini de yayınlamaktadır. Bu özelliği ile çocukluğundaki Amerikan filmlerini özleyen kişiler TV Em kanalını izlemeyi tercih ediyorlar. Aynı zamanda kanal futbol severler için bir futbol programına da sahiptir.
TV Em kanalı çok fazla reyting alan bir kanal değildir. Fakat alınan reyting kanalın yayın hayatına devam etmesine yetecek düzeydedir. TV Em kanalına en yakın yayın akışına sahip kanal olarak Beyaz TV’yi baz alabiliriz.
TV Em kanalını haftanın her günü istediğiniz saatte izlemek istiyorsanız sitemiz üzerinden bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz sizlere TV Em ve diğer bütün kanalları kesintisiz olarak HD yayın kalitesiyle izleme imkanı sunmaktadır.