IŞIKLARI KAPAT

Tv100

Kanal Türü: Haber
Tweet this! Tweet this! Tweet this!

TV100

Tv100 kanalı 2014 yılının aralık ayında test yayınına, 2015 şubat ayında ise normal yayına başladı. Balıkesir bölgesinin yerel kanalı olarak yayına başlayan kanal daha sonraları ulusal düzeyde yayın yapmaya başladı.

 

İş adamı Necat Gülseven’in kanalı satın almasıyla birlikte “Bağımsız Medya” sloganıyla haber kanalı olarak tekrardan yola çıktı. Tv100 kanalı, bu satın almayla birlikte yerel bir kanaldan ulusal yayın yapan bir kanal haline geldi. Daha önce büyük ulusal kanallarda çok önemli tv showları hazırlayan deneyimli programcı Okan Bayülgen’i de transfer ederek kendisinden söz ettirdi. Uzun yıllar sonra televizyon ekranına dönen Okan Bayülgen kanala büyük bir ivme kazandırdı. Kanalın açılışında pop müzik sanatçısı Bedük’ün bir gösterisine yer verildi.

 

Haber programlarının yanı sıra çeşitli türlerde  içeriği barındıran kanalda pek çok deneyimli isim yer almakta. Kanalda Okan Bayülgen hazırlayıp sunduğu Uykusuzlar Kulubü ve Muhabbet Kralı, Kritik, Özay Şendir ile İnce Ayar, Nazlı Bolak ile Parasal, Didem Delen ile Magazin Hattı, sinema, müzik ve sanat dünyasından içerikleriyle Seyir Dünyası, Emre Buga ile Bakış Açısı, Ahmet Kasım Han ile Yüz Yüze, Prof.Dr. Çağrı Erhan ile Tarihin Parladığı Anlar, Ezgi ile Şehrin Renkleri, Ahu Özyurt ile 10’dan 12’ye, Oytun Hoca ile Bilim, Çağlı Atlı ile Şimdi Konuşalım, Metehan Demir’in Salı Konukları gibi bir çok deneyimli ve farklı ismin hazırladığı  programlar yer alıyor. Sitemiz üzerinden TV100 yayınlarını kesintisiz canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Ayrıca gün içinde Gün Uyanıyor, Haber Bülteni, Haberde Gün Ortası, Emre Buga ile Ana Haber, Emre Buga ile Güne Bakış gibi haber programları yer alıyor.

 

Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan kanalın frekans bilgileri ise şöyle;

 

Frekans: 12729 Sembol: 30000 Polarizasyon: V (Dikey)

Kablo TV, DIGITURK, D-Smart ve Turkcell TV+ 37. Kanalda

 

Tv100 İletişim Bilgileri

E-Mail: [email protected]

Tel No: 0212 273 30 03

Elektronik İletişim: [email protected]

Yazışma Adresi: Gülbahar Mah. Cemal Sahir Sok. Profilo Alışveriş Merkezi, No: 33/140 Şişli / İstanbul

 

Sitemizden TV100 kanalını kesintisiz canlı olarak izleyebilirsiniz.