IŞIKLARI KAPAT

Tv8,5

Kanal Türü: Genel
Tweet this! Tweet this! Tweet this!

Tv8 Buçuk


Acun Ilıcanın açmış olduğu bir kanal olan tv8 buçuk yeni olmasına rağmen çok fazla izlenmektedir. Türkiye dünya kupası maçlarının yanı sıra birçok futbol maçlarının da severek izlendiği bir kanaldır. Özellikle bu kanal ülkemizdeki futbol sevenlerin bütün ihtiyaçları karşılanmaktadır. Acun Ilıcalının kurduğu bu kanal şimdiden çok izlenen bir kanal olmuştur. Bu kanalı kuran Acun Ilıcalı Edirne’de doğmuş çok ünlü bir yapımcıdır.

            Uzun bir süre sunuculuk ve gazetecilik yapan yapımcı Acun Ilıcalı şimdilerde ise açtığı kanallar ile Türkiye de gündeme oturmuştur. Ayrıca bir çok önemli farklı kanallarda da çalışmış usta bir yayıncıdır. Yenilikçi ve çağdaş bir insan olan Acun Ilıcalı çok da başarılı bir girişimcidir. Bu kanalı yani tv8 buçuk kanalını açarak kendinin de çok sevdiği futbolu diğer futbol tutkusu olanlarla beraber paylaşmak istemiştir.

Acun Ilıcanın İkinci Kanalının İsmi Nedir 

            Hayatının her döneminde birçok yeniliklere açık olan Acun Ilıcalı çok modern ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. İş hayatında o kadar başarılı bir girişimci ödül üstüne ödül almaktadır. Acun Ilıcanın aldığı ödüllerin başında  Altın Kelebek Ödülü ve Altın Arılar Ödülü en başta gelen ödüllerdir. Bunun dışında da birçok ödüle de bulunmaktadır. Yani kendi gibi kanalını da tv8 buçuğu da yenilikçi ve çağdaş bir anlayış tarzıyla açmıştır. Acun Ilıcalı kanal yani tv8 buçuk sadece bir spor kanalı değil o kadar güzel programlarda bulunmaktadır. Bu kanal ayrıca çok güzel  eğlence kanalı olarak da yayın yapmaktadırlar. Bu kanalın konseptin de çok harika yayınlar bulunmaktadır.

            Özellikle yayınlanan maçlarda izleyici oranı çok yüksek kanalıdır. Kanalı canlı olarak izleme imkanını internetten de sağlanmıştır. Yani özellikle futbola meraklı olanlar için en ideal kanal çünkü spor yayını yapacak bu kanal sporseverleri ekrana kilitleyecek. Öncelikle 2018 Dünya Kupası maçları tv8 buçuk kanalından yayınlanacaktır. Futbolu sevenler için en ideal kanal ayrıca basketbol maçlarının da gösterimi bu kanalda başlayacaktır. Böylelikle hem futbol maçı, hem de basket maçını izleyenlerin kanalı tv8 buçuk olacaktır. Bu kanalda futbol sadece olmayacak eğlencede ağırlıklı olacaktır. Yeni kanalı tv8 buçukla ilgili açıklamalar yapan Acun ılıcalı futbol severler için İngiltere fifa, NBA sporunun yayın hakkını da, milli takım maçlarını da aldık açıklamalarını yapmıştır. Ayrıca bu kanalda boks maçları da yayınlanmakta olup boksa ilgi duyanlar için en önemli kanallardan biridir. 

Tv8 Buçuk Kanalında Hangi Programlar Yer Almaktadır 

            Bu kanalı çok yüksek bir fiyata satın alan şov dünyasının önemli girişimcilerden biri olan Acun Ilıcalı tv8 kanalını satın aldıktan kısa bir süre sonra anladı ki tv8 kanalı kendine yetmiyor ve bu yüzden yeni programlar, yeni kanal arayışına geçen Acun Ilıcalı yeni televizyon kanalı istediğini her zaman söylüyordu bu arayışlardan sonra Acun Ilıcalı bu arayışlarına yeni bir tv kanalı açarak son verdi. Ilıcalı yeni kanalının isminin tv8 buçuk olarak açıklayan Ilıcalı, yeni kanalın cuma günü yayına başlayacağını basın açıklaması yaparak herkese duyurdu.

            Acun Ilıcalı açıkladığı yeni tv8 buçuk kanalı spor kanalı, eğlence kanalı olarak izleyicilerle bulaşacak Acun Ilıcalı medya şirketi Acun Medya ve Saran Medya ortaklığı ile kurulan spor kanalı ve eğlence kanalı  tv8 buçuk yayınına başladı. Yeni tv8 buçuk kanalı Acun Medyanın ortağı Saran Medya ile beraber açmış olduğu en iyi kanallardan biri olmuştur. Bu kanal  şifresiz olarak yirmi dört saat spor yayını ve eğlence yapacak. Acun Ilıcalı geçmiş yıllarda spor muhabirliği yaptığı bilinmektedir. Yani kısacası Acun Ilıcalının spora olan merakı da herkes tarafından bilinmektedir.

            Ünlü televizyoncu olan Acun Ilıcalı hangi programa el sunduysa başarılı oldu. Giderek artan ününün ve başarısının ardından son olarak tv8 kanalını satın alan Acun Ilıcalı burada yarışma ve eğlence kanalı hazırlamış ve son derece başarılı bir şekilde uyguladı. Ilıcalı şimdi yeni bir televizyon kanalını daha  faaliyete geçiriyor. Yarışma ve eğlence programı olan tv8 kanalının arkasından bu kez sürekli spor ve eğlence yayını yapacak tv8 buçuk kanalı yayına başlayacak.

Futbol Ve Eğlence Sevenlerin Yeni Kanalının İsmi Nedir 

            Bu kanalın frekans ayarının yanı sıra bu kanalda hangi programların olacağı merak konusu olacaktır. Dediğimiz gibi yirmi dört saat  spor yayını yapacak bu kanal sporseverleri ekrana kilitleyecektir. Bu kanal sayesinde özellikle 2018 Dünya Kupası maçlarında mücadele eden Milli Futbol Takımımızın maçları artık tv8 buçukta yayınlanacak. Öte yandan Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi maçlarının yayın haklarını alan Acun Ilıcalı, bu nefes kesen maçları da tv8 kanalında izleyicilerle buluşturacaktır.

            Acun Ilıcalı yeni kanalı için birçok yeni programlarda ekleyecek ve çok dikkat çekici bir kanal olacaktır. Öncelikle şifresiz ve ücretsiz bir şekilde yirmi dört saat spor yayını yapacak. Tv8 buçuk çok etkili ve eğlenceli bir kanal olacaktır. Acun Ilıcalının kanalı olan tv8 buçuk kanalı şimdiden eğlence ve futbol tutkunları tarafından severek izlenmektedir.